NARLIDERE İLÇE BAŞKANLIĞI

AR-GE

WEB SAYFA KULLANIMI HAKKINDA

06 Ağustos 2014, Çarşamba
  TEMAD ORG. SAYFASININ ŞUBELER BAZINDA DAHA ETKİN BİR ŞEKİLDE KULLANIMININ SAĞLANMASI MAKSADI İLE,GENEL MERKEZ ÇAPINDA 1-2 GÜNLÜK KULLANICI KURSU VERİLMESİ,YADA GEZİCİ BİR EKİP İLE YERİNDE BU KULLANICI KURSUNUN VERİLMESİNİN UYGUN OLACAĞI KANAATİNE VARILMIŞTIR.
  GÜNÜMÜZ İLETİŞİM ÇAĞINA ADAPTASYON SÜRECİNDE KURUMSAL KİMLİK SAHİBİ TEMAD'IN TÜM ŞUBELERİ ADINA AÇILAN WEB SAYFALARININ VE E-MAİL SAYFALARININ KULLANICILAR TARAFINDAN BİLİNMEDİĞİ,BU KONUDA BİR BİLGİ EKSİKLİĞİNİN OLDUĞU VE SİVİL ŞAHISLARDAN YARDIM ALINARAK KULLANIMININ SAĞLANDIĞI,YADA BU KONUDAKİ BİLGİ EKSİKLİĞİ SEBEBİ İLE SAĞLANAN BU İMKANIN KULLANILAMADIĞI GÖZLENMİŞTİR.
  BU SEBEPLERDEN ÖTÜRÜ SİTE VE İLETİŞİM E-MAİL SAYFALARININ DAHA ETKİN BİR ŞEKİLDE KULLANIMININ SAĞLANMASI MAKSADI İLE;
  1) WEB KULLANICILARININ BELİRLENMESİ VE BU KONUDA TEMAD TÜZÜĞÜNDE BUNUN BELİRTİLMESİ,YETKİ VE SORUMLULUK ALANININ BELİRLENMESİ
  
 2) GENEL MERKEZ KOORDİNESİ İLE BELİRLİ DÖNEMLERDE KULLANICI KURSU,GERİ BESLEME KURSU AÇILMASI VE GENEL MERKEZDE BU İŞE BAKACAK BİR BİRİM OLUŞTURULMASI GEREKMEKTEDİR.

  3) GENEL MERKEZDEN BİR KONTROL SAĞLANARAK ŞUBELERİN WEB SAYFASI VE KURUMSAL KİMLİĞİ ZEDELEYİCİ BİR DİL VE YAZIM ŞEKLİ OLDUĞUNDA ANINDA O SİTEYİ KULLANAN KULLANICININ UYARILMASI VE/VEYA KÖTÜ KULLANIMIN ÖNÜNE GEÇMEK MAKSATLI WEB ADMİN HATTINA GENEL MERKEZCE GEREKTİĞİNDE MÜDAHALE ETME İMKANININ SAĞLANMASI GEREKMEKTEDİR.

  4) WEB SAYFASI SORUNLARININ GİDERİLMESİ MAKSATLI SERVER KAPASİTE MİKTARININ ARTTIRILMASINA YÖNELİK ÇALIŞMALARIN BAŞLATILMASI VE BÜTÇE DAHİLİNDE BU İŞ İÇİN BİR ÖDENEK SAĞLANMASI GEREKMEKTEDİR.

  GÜNÜMÜZ TÜRKİYESİNDE BİLGİYE ULAŞMANIN SANİYELER İÇİNDE OLDUĞU BİR ORTAMDA WEB SAHAMIZIN İHTİYACA YÖNELİK KURUMSAL BİR KİMLİK TAŞIMASINDA BU FALİYETİN ÇOK ÖNEM TAŞIDIĞINA İNANIYORUZ.SAYGILARIMIZLA....
  NARLIDERE TEMAD YÖNETİM KURULU.....