NARLIDERE İLÇE BAŞKANLIĞI


CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMASI

27 Ekim 2017, Cuma

CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMASI

27 Ekim 2017, Cuma
ASTSUBAYLARA UYGULANAN HAKSIZLIK MÜCADELEMİZDE BİZLERE GÜÇ VERMESİ DİLEĞİYLE CUMHURİYETİMİZİN 94.YILI TÜM ULUSUMUZA KUTLU OLSUN.
EMEKLİ VE ÇALIŞAN TÜM ASTSUBAYLARIN 17 EKİM DÜNYA ASTSUBAYLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN

VEFAT

27 Eylül 2017, Çarşamba
ÖNCEKİ DNT. KRL. BAŞKANIMIZ HÜSAMETTİN CEYLAN'IN EŞİ VE KADIN KOLLARI YNT.KRL.ÜYEMİZ TÜRKCİHAN CEYLAN 26.09.2017 TARİHİNDE VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET,YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ
31 MAYIS 2017 TARİHİNDE SAĞLIK BAKANLIĞI EKİBİNCE DERNEĞİMİZDE ÖZELLİKLE SİGARA İÇENLER İÇİN KARBONMONOKSİT ÖLÇÜMÜ YAPILMIŞ VE ÜYELERİMİZ BÜYÜK İLGİ GÖSTERMİŞLERDİR.
26 Mayıs 2017 tarihinde TEMAD Genel Başkanı Sn.Ahmet KESER,Gen.Bşk.Yrd.Sn Sıracettin ELDEM,Genel Sekreter Sn.Bekir KARAKUŞ ve Genel Muhasip Sn.Cemil KESER derneğimizi ziyaret etmişlerdir.

KADINLAR KOLUMUZUN FAALİYETLERİ.....

03 Nisan 2017, Pazartesi
KADINLAR KOLUMUZUN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİKLERİ
İZMİR ADLİYESİNE SALDIRI PLANLAYAN TERÖR ÖRGÜTÜNÜN OYUNUNU KAHRAMAN BİR POLİSİMİZ ENGELLEDİ..
DZ.K.K.LIĞI TARAFINDAN İŞLETİLEN AKSAZ VE ULUÇINAR ÖZEL EĞİTİM MERKEZLERİNDE EMEKLİ DEVRE / GRUPLARINA 2017 YILI DUYURUSU

YENİYILINIZ KUTLU OLSUN

01 Ocak 2017, Pazar
2017 YILININ ÜLKEMİZE VE AİLELERİMİZE MUTLULUK,HUZUR VE REFAH GETİRMESİ DİLEĞİMİZ İLE... NARLIDERE TEMAD YÖNETİM KURULU
TEMAD NARLIDERE AİLESİ OLARAK ONUR ABİDELERİMİZ GAZİLERİMİZİN GAZİLER GÜNÜNÜ KUTLAR,TÜM GAZİLERİMİZE SAYGILARIMIZI SUNARIZ..YÖNETİM KURULU..
Atatürk'ün başkomutanlığında yapıldığı için Başkomutanlık Meydan Muharebesi adıyla da bilinen Büyük Taarruz'un sonucu olarak 1926 yılından beri kutlanmaktadır..
JANDARMA TEŞKİLATIMIZIN KURULUŞUNUN 177.YILI KUTLU OLSUN..YÖNETİM KRL.
GÜZELBAHÇE ÖZEL SEÇKİN KOLEJİ NARLIDERE TEMAD ÜYELERİNE % 35 ERKEN KAYIT İNDİRİMİ UYĞULAMAKTADIR
YAĞMURLU BİR GÜNE DENK GELSE BİLE YOĞUN BİR KATILIM SAĞLAYARAK DERNEĞİMİZİ BAŞTA KADIN KOLLARIMIZ OLMAK ÜZERE TEMSİL ETTİK VE GÜZEL HATIRALARLA AYRILDIK,KATILAN TÜM ÜYELERİMİZE TEŞEKKÜRLER. YÖN.K